DGS Druckguss Systeme AG

O společnosti

DGS Druckguss Systeme s.r.o. - ve spojení Česka a Švýcarska není jen příslovečná kvalita, ale i férová práce

DGS Druckguss Systeme AG je celosvětově působící společností se sídlem ve švýcarském St. Gallenu. Česká společnost DGS Druckguss Systeme Liberec s.r.o. byla založena roku 1991 se zaměřením na slitiny hliníku pro díly karoserie, řízení a agregátů různých sérii především pro automobilový průmysl. Na 80% výroby je vyváženo do zahraničí a zbývající podíl je dodáván zákazníkům v České republice.

Chtěli jsme sepsat dlouhý článek o tom, jak to u nás vypadá, ale řekli jsme si ne. Video bude lepší!

A jaké jsou naše úspěchy jako firmy?

Největším našim úspěchem je to, že máme týmy výborných zaměstnanců, které jejich práce baví, i když je často náročná. Možná ale i právě proto, že je náročná. Vždyť přece překonání překážek vždy nese příjemné pocity, obzvláště když jste obklopeni podobně motivovanými kolegy. Však také umíme úspěchy pořádně oslavit na našich firemních akcích! Sledujte náš profil na facebooku: www.facebook.com/DGSLiberec

Velkým úspěchem je také samozřejmě to, že umíme uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků z automobilového průmyslu. Věděli jste, že vyrábíme také třeba pro Mercedes? Je to fajn pocit, když můžete na ulici ukázat svému dítěti nejnovější Mercedes a říci "Podívej, část toho auta jsem sám vyrobil!".

Naše hodnoty - "čtrnáctero DGS"

 1. Zdraví - Vnímáme potřeby našich lidí.
 2. Práce - To, co děláme, dává smysl.
 3. Rodina - Udržujeme rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.
 4. Radost ze života - Práce nám pomáhá si užívat radostí života.
 5. Jasná pravidla - Pravidla nám pomáhají tam, kde si nevíme rady, ale nepřekážejí nám.
 6. Spolupráce - Tým je silnější, než skupina jednotlivců.
 7. Ochota - Vycházíme si vstříc.
 8. Komunikace - Mluvíme spolu otevřeně, narovinu.
 9. Důvěra - Důvěra je naše výchozí nastavení. Přistupujeme tak ke všem kolegům.
 10. Zodpovědnost - Jsme řádní hospodáři. Neplýtváme, záleží nám na našem prostředí.
 11. Kvalitní výroba - Hledáme cesty jak zlepšit svou práci, sami sebe.
 12. Zákazníci - Spokojený zákazník je naším cílem.
 13. Zaměstnanci - Společně se staráme o přátelské pracovní prostředí.
 14. Orientace na budoucnost – Budoucnost se snažíme ovlivňovat přítomností.

Pár praktických informací na závěr: Jak je to u vás s dostupností (dopravou) do zaměstnání? Například je zde zajištěno parkování pro každého?

Dopravní dostupnost firmy DGS je skvělá. V rámci Liberce k nám jezdí dvě autobusové linky (zastávka Karlinky a Husitská), dvě tramvajové linky (Kubelíkova) a jedna vlaková (Liberec- Horní Růžodol). Ze všech je to k nám 5 - 10 minut pěšky. Kdo chce přijet autem, může, máme dvě velká parkoviště pro zaměstnance. Vyhovíme tedy všem, mimo majitelů letadel a lodí  Za zmínku též stojí, že pro zaměstnance s bydlištěm vzdáleným přes deset kilometrů poskytujeme příspěvek na cestovné 800 - 950,- Kč měsíčně. Řadě našich kolegů se to velmi vyplatí, protože se spolu dohodnou a jezdí třeba jedním autem, za což jsme velmi rádi, protože se tak šetří nejen peníze, ale i příroda.

Závěrem bychom vás, které jsme zaujali, rádi pozvali na návštěvu k nám. Přijďte si ověřit, že to, co tvrdíme, je opravdu pravda. Zavolejte na 731 421 579, nebo pište na personalistika@dgs-druckguss.com.  Rádi u nás přivítáme všechny schopné lidi bez ohledu na profesi. Pro šikovného člověka se dobrá práce vždycky najde!

Nastavení cookies